KONST / Litografier / Färglitografi 14499031
nr 1449 9031
Sif Berglund
(1922-2020), Sverige
Landskap. Signerad, numrerad 66/330, daterad -88, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: ca 41x60 cm
Sif Berglund, svensk bildkonstnär född 1922, död 2020.
Utrop:
300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:57:15